Omschrijving
Indeling:
Begane grond
Hal met meterkast, garderobe, royale toiletruimte met vrijhangend toilet en fonteintje. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de lichte eetkamer met grote raampartijen in het erkerkozijn.
De luxe woonkeuken is van alle gemakken voorzien. Zo is er een BORA inductiekookplaat, oven, magnetron, vaatwasser, quooker, ingebouwd zeeppompje, wijnkast en een koel-/vriescombinatie. Het wit marmeren aanrechtblad maakt het geheel compleet. Verassend is dat via een van de keukenkasten je de doorloop treft naar de bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting, kastruimte en een optie voor een extra koelkast. Middels de openslaande deuren in de keuken kom je in de tuin. Vanuit de keuken heb je zicht op de bijzondere gashaard, oprecht een eyecatcher in deze ruimte. Via de werkkamer kom je in de tuingerichte woonkamer. De woonkamer is lekker licht door de grote raampartijen aan de achterzijde en de lichtstraat. Ook hier heb je middels de openslaande deuren toegang tot de achtertuin.
De gehele begane grond is voorzien van een visgraat PVC vloer met vloerverwarming, hoge plinten en glad stucwerk wand- en plafond afwerking.
1e verdieping
Royale overloop met toegang tot drie slaapkamers en een vierde wat kleinere kamer welke thans in gebruik is als waskamer. De 2 slaapkamers aan de achterzijde zijn resp. ca. 15m² en 8,5m² waarvan 1 een mogelijkheid heeft tot een dakterras. De derde slaapkamer aan de voorzijde is ruim 11m². De luxe badkamer is vanuit de overloop bereikbaar en is voorzien van een vrijstaand bad, inloopdouche, 2e toilet en een op maat gemaakte wastafel met meubel. Alle kranen zijn van Hotbath en de wanden zijn van Beal Mortex (type Beton Ciré). Ook hier is de gehele verdieping voorzien van een visgraat PVC vloer, hoge plinten en glad stucwerk wand- en plafond afwerking. Daarnaast is ook hier vloerverwarming aanwezig, deze is apart te bedienen van beneden.
2e verdieping
Met recht een masterbedroom. De zolder is ideaal ingericht met inloopkast voorzien van op maat gemaakte eiken meubelen en een eigen badkamer. De badkamer is in dezelfde luxe stijl als de badkamer op de eerste verdieping. Ook hier is een inloopdouche, bad, 2e toilet en een wastafel. Uiteraard is ook deze verdieping voorzien van een visgraat PVC vloer, hoge plinten en gladstucwerk wand- en plafond afwerking.
Tuin
De besloten tuin biedt veel privacy en heeft een goede zonligging, zeker gezien de diepte van de tuin. Doordat de tuin ca. 28 meter diep is, heb je zowel ochtend, middag als avondzon; dus volop genieten! De tuin is aangelegd met een drainage systeem en er zijn achterin voorbereidingen getroffen voor een studio. Perfect voor een eventueel kantoor aan huis, studio of mantelzorg.
Bijzonderheden:
- Bouwperiode 1931-1944
- Woonoppervlakte 200m², perceeloppervlakte 469m²
- Woning is volledig (na)geïsoleerd
- Parkeergelegenheid op eigen terrein
- Centrum locatie
- CV ketel cw5 HR++ uit 2022
- Onder de PVC vloer zit een magnesietdekvloer voor extra isolatie
- Zeer diepe tuin die recent is aangelegd
- Eiken meubels in de slaapkamers zijn maatwerk
- In de tuin zijn voorbereiding getroffen voor een eventuele studio
- Oplevering kan snel
Maak een afspraak
Onze makelaar die deze woning in verkoop heeft genomen
Marjolijn Linn
Directeur / NVM Makelaar
Kenmerken
Overdracht
Vraagprijs
€ 1.195.000
Aangeboden sinds
2 weken
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Bouw
Soort woonhuis
Vrijstaande woning, villa
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
Soort dak
Tentdak
Oppervlakten
Wonen
200 m2
Overige inpandige ruimte
0 m2
Perceel
469 m2
Inhoud
818 m2
Indeling
Aantal kamers
7
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Energie
Voorlopig energielabel
Isolatie
Volledig geisoleerd
Verwarming
Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk
Voorzieningen
CW5 (combieketel 2022)